SMS biuras
Lietuviu English Norsk
Vartotojams

Draugai
SMS biuras > SMS paslaugos

SMS Paslaugos

SMS paslaugos

smsbiurasSMS siuntimas

SMS siuntimas naudojantis mūsų paslaugomis bus žymiai patogesnis nei įprastai SMS siunčiant per mobilųjį telefoną. Lanksti sistema suteikia daug papildomų galimybių siunčiant SMS žinutes. Mūsų sistema leidžia siųsti neribotą kiekį SMS žinučių naudojant savitarnos sistemą, siunčiant užsakymą elektroniniu paštu ar integruojant SMS siuntimo funkciją naudojant patogią programinės įrangos sąsają (SMS API).

SMS siuntimo paslauga plačiai pritaikoma bet kurioje verslo srityje. Profesionalūs mūsų SMS marketingo specialistai suteiks informacijos kaip efektyviai pritaikyti SMS siuntimo paslaugą Jūsų versle, o patyrę programuotojai padės integruoti SMS siuntimą į Jūsų tinklapį ar kitą informacinę sistemą.

SMS siuntimo kainos Pagalba naudotojui Paslaugos aprašymas

smsbiurasSMS reklama

sms reklama SMS reklama - ko gero pats efektyviausias ir pigiausias reklamos būdas. SMS reklamos pagalba pasieksite tiksline auditoriją, kuri domisi Jūsų produktu ar paslauga. SMS reklamos nauda yra akivaizdi, kadangi reklamai skirtos lėšos bus panaudotos itin efektyviai, todėl ženkliai sumažės reklamos išlaidos ir padidės gaunama nauda.

Paslauga skirta norintiems greitai gauti apčiuopiamus reklamos rezultatus. Gavęs pakvietimą, nuolaidos kuponą ar kitą reklamą SMS žinute 90% gavėjų ją perskaito per 5 minutes, kiek mums žinoma 80% Lietuvos gyventojų naudojasi mobiliuoju ryšiu. Darome išvadą, jog SMS reklama šiuo metu yra efektyviausia reklamos priemonė.

SMS siuntimo kainos Paslaugos aprašymas

smsbiurasSuasmenintos SMS

Suasmenintos SMS pravers daugelyje veiklos sričių, ši paslauga dažnai naudojama skolų išieškojimo kompanijų, televizijos ar interneto tiekėjų ir kt. Naudodamiesi suasmenintų SMS žinučių paslauga galėsite į siunčiamą SMS žinutę įterpti net tris kintančius žodžius, žinutėje galėsite paminėti gavėjo vardą, asmeninės nuolaidos kodą, skolos dydį ar kitą suasmenintą informaciją.

Suasmenintas SMS žinutes galima siųsti iš .CSV failo, suasmenintų SMS žinučių failo reikalavimus galite rasti - “SMS failas”. Paslaugos kaina kaip įprastos SMS žinutės į pasirinktą šalį.

SMS siuntimo kainos Paslaugos aprašymas

smsbiurasNumerių tikrinimas

Ši paslauga skirta norintiems patikrinti turimos numerių duomenų bazes bei atskirti jau nenaudojamus telefono numerius. Šios paslaugos pagalba sužinosite ar numeris yra naudojamas / nenaudojamas / išjungtas, pateiksime operatorių, papildomai galima sužinoti ar numeris tikrinimo metu naudoja roamingą (ryšio paslaugos užsienyje). Tai ko gero vienintelis būdas sužinoti visą informaciją apie telefono numerį jam nesiunčiant SMS žinutės. Paslaugos kaina 0,03 Lt už vieną numerį.

Paslaugos aprašymas

smsbiurasSMS gavimas

Ši paslauga skirta priimti SMS žinutes Jų neapmokestinant, tam naudojamas ilgasis numeris kuriuo siunčiama SMS žinutė bus apmokestinta pagal standartinius operatoriaus SMS žinučių tarifus. Yra galimybė dislokuoti Jūsų SIM kortelę SIM kortelių talpykloje ir realiu laiku perduoti gautas SMS žinutes į Jūsų serverį ar gautas SMS žinutes pateikti realiu laiku savitarnos svetainėje, esant poreikiui galime SMS žinutes pateikti elektroniniu paštu pageidaujama forma. Šios paslaugos pagalba galite patogiai ir greitai sužinoti nuomone Jūsų reklamos gavėjų apie Jūsų siunčiamą reklamą. SMS gavimo paslaugai yra taikomas palaikymo mokestis.

Paslaugos aprašymas

smsbiurasSMS mokėjimai

Paslauga yra skirta įmonėms patogiai surinkti mokėjimus mažomis sumomis telefono pagalba. Viena SMS gali būti apmokestinta 0.3 Lt – 12 Lt tarifu, SMS apmokestinimas vyksta trumpųjų numerių bei GSM operatorių pagalba. Paslauga lengvai integruojama ir suteikia papildomų apmokėjimo už paslaugas galimybių. Naudojantis šia paslauga paprasta apmokestinti internetinio tinklapio turinį ar priimti mokamus skelbimus į laikraštį ar skelbimų tinklapį. Išmokama dalis partneriui svyruoja nuo 30% iki 55%.

Paslaugos aprašymas

smsbiurasRašykite mums
justinas@smsbiuras.lt
Skambinkite
8 606 11816
Registruoti
sąskaitą


smsbiuras


Comodo sertifikatas
(C) 2008 - 2015 UAB "Damona ir Ko".  Visos teisės saugomos