SMS biuras
Lietuviu English Norsk
Vartotojams

Draugai
TITULINIS > Savitarnos sistema

Savitarnos sistema

Savitarnos sistema 24/7

Patogi savitarnos sistema suteika galimybę SMS paslaugomis naudotis bet kuriuo paroos metu ar bet kurią savaitės dieną, nesvarbu ar tai šventinė diena, savaitgalis ar paprasta darbo diena. SMS savitarnos sistema galite naudotis bet kur turint kompiuterį ar išmnūjį telefoną su interneto prieiga, o SMS api pagalba nesudėtingai SMS siuntimą integruosite į savo informacinę sistemą.

SMS savitarnos svetainėje ne tik galėsite išsiųsti SMS žinutę vienam gavėjui ar gavėjų grupei, tačiau galėsite realiu laiku stebėti pristatytų/nepristatytų SMS žinučių statistika ir naudotis daugybe kitų SMS savitarnos galimybių.Savitarnos galimybės

1. SMS siuntimas grupėms

Paprastai išsiųsite SMS žinutę vienai ar kelioms adresų knygutės grupėms, galėsite pasirinkti siuntėjo pavadinimą bei SMS žinutės šabloną.

2. Pavienių SMS siuntimas

Kelių paspaudimų pagalba išsiųsite SMS žinutę vienam gavėjui, nurodydami siuntėjo pavadinimą bei esant poreikiui pasirinkę SMS žinutės šabloną.

3. SMS siuntimas iš failo

Greitai ir paprastai siųskite SMS žinutes iš .CSV ar .XSL formato failų, naudodami siuntimą iš failo galite siųsti personalizuotas SMS žinutes.

4. SMS siuntimas kontaktams

Patogiai siųskite SMS žinutes kontaktams iš adresų knygutės grupių, nesvarbu kurioje adresų knygutės grupėje būtų numeris.

5. Adresų knygutė

Patogiai valdysite savo įkeltus telefono numerius, priskirsite adresų grupėms, perkelsite į kitą adresų grupė, redaguosite ar pašalinsite.

6. Kontaktų importavimas

Galite importuoti .csv ar .txt failą su neribotu kiekiu telefono numerių, importuojamas failas privalo atitikti mūsų keliamus reikalavimus.

7. SMS žinučių šablonai

Susikurkite ir išsisaugokite SMS žinutės šablonus, kad kas kart nereikėtu rašyti to paties teksto, pakaktu tik pakoreguoti esamą.

8. SMS siuntimo ataskaitos

Sekite savo išsiųstų SMS žinučių kiekius, matykite kurios išsiųstos SMS žinutės buvo pristatytos gavėjui, o kurios nepasiekė tikslo.

9. SMS api

Integruokite SMS siuntimą į savo tinklapį arba kitą informacinę sistemą ir sekite ataskaitas smsbiuras.lt svetainėje realiu laiku.

10. Siuntėjų valdymas

Valdykite SMS žinutės siuntėjų vardus ar telefono numerius, kuriuos matys SMS gavėjas, didinkite prekinio ženklo žinomumą.

11. Kreditų pirkimas

Paprastai per keletą minučių papildykite savo smsbiuras.lt kreditų sąskaitą ir pradėkite naudotis mūsų kokybiškomis paslaugomis.

12. Sąskaitos

PVM sąskaitas faktūras rasite smsbiuras.lt savitarnos svetainėje, Jūsų patogumui PVM sąskaita faktūra išsiunčiama nurodytu elektroninio pašto adresu.Rašykite mums
justinas@smsbiuras.lt
Skambinkite
8 606 11816
Registruoti
sąskaitą


Comodo sertifikatas
(C) 2008 - 2015 UAB "Damona ir Ko".  Visos teisės saugomos