SMS biuras
Lietuviu English Norsk
Vartotojams

Draugai
TITULINIS > SMS paslaugų pristatymas

SMS paslaugų pristatymas

Paslaugų prezentacija Pristatymas Spausdinimui Gaukite pasiūlymą

SMS reklama

SMS reklama ko gero efektyviausia ir pigiausia reklamos priemonė. Supaprastintas SMS žinutės siuntimo procesas pagelbės greitai pateikti informaciją tiesiogiai informacijos gavėjui SMS žinutės pagalba.

Kairėje pusėje pateiktame pavyzdyje matote kaip galėtų atrodyti Jūsų SMS reklamą pasiekusi galutinį informacijos gavėją. Vietoje siuntėjo numerio (Pavyzdyje: Jusu Firma) galima naudoti bet kokį žodį ar kelis žodžius iki 11 simbolių.

Vienos SMS žinutės ilgis yra iki 160 simbolių, tačiau galimos ir ilgosios SMS žinutes, tokios žinutės skaičiuojamos kaip dvigubos, trigubos... Maksimali ilgoji SMS žinutė yra lygi 5 SMS žinutėms.
Tekste galima naudoti Lietuviškus, Rusiškus ar kitus simbolius kurie nepatenka į Lotynų abėcėlę, tačiau tokios SMS žinutės simbolių skaičius yra iki 70, tačiau galimos ilgosios SMS žinutės.

SMS žinutę galime pristatyti neribotam Jūsų turimam adresatų kiekiui, pageidaujamu metu.Savitarnos galimybės

1. SMS siuntimas grupėms

Paprastai išsiųsite SMS žinutę vienai ar kelioms adresų knygutės grupėms, galėsite pasirinkti siuntėjo pavadinimą bei SMS žinutės šabloną.

2. Pavienių SMS siuntimas

Kelių paspaudimų pagalba išsiųsite SMS žinutę vienam gavėjui, nurodydami siuntėjo pavadinimą bei esant poreikiui pasirinkę SMS žinutės šabloną.

3. Adresų knygutė

Patogiai valdysite savo įkeltus telefono numerius, priskirsite adresų grupėms, perkelsite į kitą adresų grupė, redaguosite ar pašalinsite.

4. Kontaktų importavimas

Galite importuoti .csv ar .txt failą su neribotu kiekiu telefono numerių, importuojamas failas privalo atitikti mūsų keliamus reikalavimus.

5. SMS žinučių šablonai

Susikurkite ir išsisaugokite SMS žinutės šablonus, kad kas kart nereikėtu rašyti to paties teksto, pakaktu tik pakoreguoti esamą.

6. SMS siuntimo ataskaitos

Sekite savo išsiųstų SMS žinučių kiekius, matykite kurios išsiųstos SMS žinutės buvo pristatytos gavėjui, o kurios nepasiekė tikslo.

7. SMS api

Integruokite SMS siuntimą į savo tinklapį arba kitą informacinę sistemą ir sekite ataskaitas smsbiuras.lt svetainėje realiu laiku.

8. Siuntėjų valdymas

Valdykite SMS žinutės siuntėjų vardus ar telefono numerius, kuriuos matys SMS gavėjas, didinkite prekinio ženklo žinomumą.

9. Kreditų pirkimas

Paprastai per keletą minučių papildykite savo smsbiuras.lt kreditų sąskaitą ir pradėkite naudotis mūsų kokybiškomis paslaugomis.

10.Sąskaitos

PVM sąskaitas faktūras rasite smsbiuras.lt savitarnos svetainėje, Jūsų patogumui PVM sąskaita faktūra išsiunčiama nurodytu elektroninio pašto adresu.SMS reklamos pranašumai

Lentelėje pateikta SMS ir kitų informavimo priemonių palyginimas pagal tris kriterijus (pasiekiamumą, kainą,veiksmingumą).

Sklaidos Priemonė Pasiekiamumas Kaina Veiksmingumas
SMS Labai didelis Maža Labai didelis
Televizija Labai didelis Labai aukšta Didelis
Radijas Vidutinis Vidutinė Prastas
Internetas (baneriai) Didelis Vidutinė Prastėjantis
El. paštas Didelis Labai žema Labai prastas
Spauda Mažas Aukšta Labai didelis
Skelbimai Vidutinis Vidutinė Vidutinis
Judanti informacija Vidutinis Aukšta Vidutinis
Telefonas Vidutinis Aukšta Vidutinis
Faksas Mažas Vidutinė Prastas
Įprastas paštas Didelis Aukšta Vidutinis
Privatus bendravimas Mažas Aukšta Labai didelis


Rašykite mums
justinas@smsbiuras.lt
Skambinkite
8 606 11816
Registruoti
sąskaitą
Comodo sertifikatas
(C) 2008 - 2015 UAB "Damona ir Ko".  Visos teisės saugomos